Batıkent Ergazi Diş Beyazlatma

Batıkent Ergazi Diş Beyazlatma ya da diğer adıyla Yenimahalle Batıkent Ergazi bleaching işlemi diş hekimliğinde en sık ve en kolay uygulanan kozmetik işlemlerden biridir. Bu işlem temel olarak dişlerin üzerine sürülen özel bir ilacın diş rengini açması şeklinde tanımlanabilir. Özellikle son yıllarda bu konudaki teknoloji çok gelişmiş ve sadece tek bir seansta 1 ila 2.5 ton arası bir renk açılması kolaylıkla sağlanabilir hale gelmiştir.

Yenimahalle Ergazi diş beyazlatma işlemi öncesinde diş taşı temizliği yapılması son derece önemlidir. Dişlerin üzerindeki diş taşı, plak ve çay kahve veya sigaraya bağlı renklenmeler bu diş taşı temizliği seansında ortadan kaldırılır ve dişler beyazlatmaya hazır hale getirilir.

Yenimahalle Batıeknt Diş Beyazlatma tedavisi kalıcı bir çözüm değildir ve dişler yavaş yavaş eski haline dönme eğilimindedir. Özellikle beyazlatma sonrası çay, kahve ve sigara kullanımı işlemin ömrünü kısaltır. Bu durumlarda ev tipi beyazlatma sistemi ile desteklemek gerekir.

Yenimahalle diş hekimi Uzm. Dt. Sezer Yıldırım’dan randevu almak için 0312 557 04 05 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz.

Dt. Sezer Yıldırım

WhatsApp WhatsApp Hattı
0312 557 04 05