Batıkent İmplant Diş Tedavisi

Batıkent implant tedavisi diş hekimliğinde son 20 yılda oldukça gelişen ve şu anda rutin olarak sorunsuzca uygulanabilen bir tedavi biçimidir. İmplantların kullanımı sayesinde sağlam dişlere hiçbir zarar verilmeden diş eksiklikleri tamamlanabilmektedir.  Yaşamkent İmplant tedavisi hem sağlıklı bir tedavi hem de kalıcı bir tedavi olarak öne çıkmaktadır.

İMPLANT TEDAVİSİ KİMLERE UYGULANABİLMEKTEDİR

İmplantlar 18 yaşından büyük herkese sorunsuzca uygulanabilmektedir. İmplant öncesinde veya sonrasında genel sağlık problemleri yoksa herhangi bir ilaç kullanımı gerekmez. Tek seansta implant yerleştirilir ve iyileşme sürecine başlanır. Yaklaşık 2 aylık bir iyileşme süreci sonrasında ise porselen protez kısmı implanta bağlanır ve implant tedavisi bitmiş olur.

BATIKENT İMPLANT TEDAVİSİ SONRASI

Batıkent İmplant tedavisi esnasında ve sonrasında herhangi bir ağrı veya şişlik gözlenmez ve hasta işlem sonrası günlük hayatına devam edebilir. Çok fazla dişin eksik olduğu durumlarda implantlar yerleştirildikten sonra iyileşme periyodunda kullanılmak üzere geçici dişler hazırlanıp hastaya teslim edilir.

Dt. Sezer Yıldırım

WhatsApp WhatsApp Hattı
0312 557 04 05